Skorzystaj z bezpłatnego audytu SEO!

MORE THAN JUST AN IDEA

grafika seo

Sprawdź, jak Twoja strona jest widoczna w Internecie! Dzięki bezpłatnemu audytowi SEO dowiesz się co poprawić, aby witryna zdobywała najwyższe możliwe pozycje w wyszukiwarkach, a co za tym idzie osiągała jak najlepsze wyniki marketingowe.

Skorzystaj z bezpłatnego audytu


  Zoptymalizujemy każdą frazę!

  Co to jest audyt SEO?

  W dużym skrócie jest to analiza strony internetowej uwzględniająca parametry mające pośredni i bezpośredni wpływ na pozycjonowanie witryny w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki audytowi SEO w kilkadziesiąt sekund możesz sprawdzić podstawowe parametry swojej strony, jak również jego potencjał w promocji w organicznych wynikach wyszukiwania.

  Kiedy warto wykonać audyt SEO?

  Jako, że nasz audyt SEO jest darmowy, możesz wykonać go w dowolnym momencie. Uzyskane podczas jego przeprowadzania informacje będziesz mógł wykorzystać na każdym etapie działalności Twojej strony internetowej.

   

  Nowa witryna internetowa – już nawet na etapie tworzenie nowej strony internetowej, warto mieć nie tylko gotowy plan działania, ale również gotową analizę SEO. Dzięki darmowemu audytowi będziesz mógł wprowadzić odpowiednie poprawki już w początkowej fazie powstawania strony.

   

  Początek promocji – darmowy audyt SEO to świetny sposób na rozpoczęcie działań w kierunku promocji serwisu internetowego. Nie dość, że poznasz podstawowe elementy składające się na pozycjonowanie, to jeszcze sprawdzisz, które z obszarów Twojej strony wymagają poprawy.

   

  Analiza SEO prowadzonego przez obecną firmę – dzięki darmowemu audytowi SEO zyskasz informacje o działaniach, które być może wymagają poprawy. Dzięki tej wiedzy sprawdzisz czy dotychczasowe elementy zostały wprowadzone prawidłowo oraz czy są koniecznie dodatkowe działania w danym zakresie.

   

  Zmiana usługodawcy – nie jesteś zadowolony z usług dotychczasowej firmy pozycjonerskiej? A może Wasze współpraca dobiega końca? To idealny moment, żeby przeprowadzić darmowy audyt SEO! Dzięki niemu zyskasz potrzebne dane, które przydadzą się podczas negocjowania warunków umowy z nowym zleceniobiorcą.

  Korzyści płynące z wykonania darmowego audytu SEO

  • Profesjonalne wskazówki dotyczące poprawek i usprawnień.
  • Szybka analiza obecnej kondycji strony.
  • Wskazanie i ocena najważniejszych obszarów z punktu widzenia optymalizacji strony internetowej, w tym:
   • treści i fraz kluczowych;
   • szybkości działania strony;
   • dostępności dla użytkowników i robotów;
   • optymalizacji mobilnej;
   • wsparcia zewnętrznego (widoczność w mediach społecznościowych i mapach Google, linki przychodzące);
  • Czytelna informacja, szybki czas realizacji i zupełny brak kosztów!

  Co to jest optymalizacja stron WWW?

  Optymalizacja stron WWW polega na dostosowaniu kodu, treści oraz grafik serwisu internetowego pod kątem wymogów danej przeglądarki. Odpowiednio przeprowadzona optymalizacja przyczynia się do wyświetlania witryny na wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, zwiększając tym samym ruch na stronie, co z kolei może przyczynić się do spełniania założonych celów sprzedażowych.

  Dlaczego warto przeprowadzić optymalizację strony?

  • Lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania.
  • Bardziej intuicyjny i przystępny dla użytkownika wygląd strony.
  • Ułatwienie osobom niepełnosprawnym poruszania się po witrynie internetowej.