Planujemy, tworzymy, działamy

MORE THAN JUST IDEA

O Nas

New Idea House

New Idea House Sp. z o.o. jest częścią grupy spółek Wydawnictwa Inżynieria – firmy od kilkunastu lat organizującej eventy i wydającej prasę dla branży inżynieryjnej.

Współpracujemy z firmami różnej wielkości pomagając im tworzyć spójne strategie marketingowe z wykorzystaniem multi channel marketingu.

Nasza działalność koncentruje się na obszarach strategii marketingowej online i offline, zarządzaniu treścią i usługach biznesowych. Nieustannie śledzimy trendy rynkowe i nowości technologiczne, by móc oferować naszym Klientom najlepsze i najbardziej aktualne rynkowe rozwiązania. Wkładamy
w naszą pracę wielką energię i pasję, dostosowując aspiracje biznesowe naszych Klientów do potrzeb użytkownika końcowego.

Co nas wyróżnia?

Oceniamy oczekiwania i możliwości naszych Klientów z różnych perspektyw. Nasz zespół to unikalne połączenie kompetencji strategicznych, analitycznych i doradczych ze zdolnościami projektowymi agencji kreatywnej oraz zapleczem grupy spółek związanym z działalnością w branży inżynieryjnej. Dzięki temu możemy przekładać szeroką gamę naszych możliwości w zintegrowane i kompleksowe rozwiązania dla realizowanych projektów.

Dzięki temu planujemy, tworzymy, działamy.

Nasz zespół

Siłą naszej Agencji są ludzie, ich umiejętności, zaangażowanie, ciekawość świata i nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych. To dzięki temu możemy naszym Klientom oferować usługi na jak najwyższym poziomie.

Nasze Biuro

Siedziba firmy mieści się w krakowskich Bronowicach, w biurowcu przy ulicy Samuela Lindego 14.

Kraków

ul. Samuela Lindego 14
30-148 Kraków, POLAND
fax 12 393 18 93
GSM: +48 577 133 355
Email: biuro@nih.com.pl

Zobacz na mapie